Köszönet

Tisztelt Szülők! Tisztelt Támogatóink!

A Balmazújvárosi Általános Iskola Kalmár Zoltán Tagintézményének dolgozói, Szülői Munkaközössége, és gyermekeink ezúton is szeretnénk megköszönni azt a sok segítséget, támogatást, amelyet a 2024. március 22-én megrendezett Retro Disco megszervezésében nyújtottak.

Amikor ezt a discot a szülői munkaközösség tagjaival megálmodtuk egy olyan nemes cél vezérelt bennünket, hogy bevételéből az iskola udvarára egy új udvari játék kerüljön kialakításra az idejáró gyerekek számára. Rendezvényünkre minden reményünket felülmúló volt az érdeklődés. A sikeres szervezéshez és lebonyolításhoz nagyon sok ember összehangolt munkájára volt szükség.

Hálásan köszönjük, akik a belépőjegy megvásárlásával támogattak bennünket célunk elérésében. Rendkívül nagy köszönettel tartozunk azoknak is, akik támogatójegyek vásárlásával, egyéni felajánlásokkal, tombola adományokkal, önkéntes munkájukkal járultak hozzá rendezvényünk sikeres lebonyolításához!

Hálásan köszönünk minden segítséget!